Dom

Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

Anhui Zhongke Optic-electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży inteligentnych sortowników kolorów. Siedziba firmy znajduje się w Baiyan Technology Park w Hefei High-tech Development Zone w Chinach, o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych, 22 000 metrów kwadratowych nowoczesnych warsztatów i 25 000 metrów kwadratowych budynków naukowo-badawczych. Ponadto firma zainwestowała w sumie 150 milionów w budowę warsztatów i obiektów zakupowych, w tym ponad 100 zestawów zaawansowanych maszyn, takich jak zgrzewarki do wiórów, wycinarki laserowe i systemy CNC. Dzięki tym inwestycjom firma ma roczną zdolność produkcyjną 5000 zestawów inteligentnych sortowników kolorów i roczną produkcję 60 milionów USD, a także staje się jedną z największych baz produkcyjnych inteligentnych sortowników kolorów.

Dedykowane centrum badawczo-rozwojowe opiera się w Hefei, krajowej bazie naukowej i edukacyjnej, jako taktyka wspierająca wysiłki firmy w zakresie badań i rozwoju. Firma utworzyła również zespół R&D złożony z doświadczonych inżynierów i kierowany przez czołowych ekspertów optoelektronicznych w Chinach, który wykazuje silne zdolności w zakresie badań i rozwoju, nadzwyczajnych innowacyjnych pomysłów i pragmatycznych inicjatyw R&D. W szczególności firma prowadzi szybki rozwój i zastosowania technologii sortowania kolorów dzięki współpracy z Delta, amerykańskim producentem sortowników kolorów. W szczególności firma opracowała serię kolorowych sortowników Amd, dla których firma otrzymała wyłączne prawa własności intelektualnej, stosując swoje doświadczenia badawcze i produkcyjne zgromadzone w ciągu ostatnich 30 lat. Te sortowniki kolorów umożliwiają precyzyjne operacje sortowania w celu zwiększenia, grubego zboża, herbaty i specjalnych materiałów. W konsekwencji firma zdobywa ponad 30% udziału w rynku chińskim, a produkty są z powodzeniem eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Indii, Indonezji, Azji Południowo-Wschodniej oraz innych krajów i regionów.
W koncepcji „Wygraj zaufanie klientów przez produkty wysokiej jakości, uzyskaj zaufanie od Superior Services”, korporacyjna zasada „Wygraj klientów uczciwością i dobrą reputacją” oraz koncepcja usługi „Usługa jest dostępna w każdej chwili”, firma poszukuje do nawiązania współpracy z nowymi i starymi przyjaciółmi dla wspólnych korzyści.
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : AMD

Ilość pracowników : 500~1000

Coroczne wyprzedaże : 60000000-70000000

Rok założenia : 2002

pc Export : 60% - 70%

2002-2007 Okres pionierski:

Założenie firmy

Z powodzeniem wprowadzono sortownik kolorów marki AMD

2008-2011 Szybki okres rozwoju:

Firma zainwestowała 20 milionów USD w budowę parku przemysłowego Zhongke

Roczna sprzedaż do 30 mln USD

2012-2018 Okres dojrzałości:

Marka AMD osiąga „słynną chińską markę”

Spółka została notowana na giełdzie w Szanghaju

Roczna sprzedaż do 60 mln USD

Usługowe

Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, nasze usługi sprawią, że naprawdę poczujesz: „zawsze jesteśmy po twojej stronie”

  • W trakcie użytkowania sprzętu, aby uniknąć uszkodzenia części urządzenia spowodowanego długotrwałym użytkowaniem i wpływać na efekt sortowania kolorów, nasz dobrze wyszkolony zespół specjalistów i techników dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu obsługę posprzedażną. Gdziekolwiek jesteś, zapewniamy szybką pomoc.
  • Korzystając z sortowników kolorowych AMD, nie musisz się martwić, że technologia jest już poza czasem. mamy bogate doświadczenie w zakresie sortowania kolorów, potężne możliwości w zakresie innowacji badawczych i bezpłatne aktualizacje przez całe życie, aby utrzymać Twój sprzęt z najnowszymi osiągnięciami. Uwierz w najlepsze Kiedykolwiek widzisz.

Firma Zespół

Mamy ponad 500 pracowników

Kontakt

Adres: Nr 43, Yulan Road, Baiyan Technology Garden, strefa rozwoju technologicznego, Hefei City, prowincja Anhui, Chiny

Adres fabryczne:Nr 43, Yulan Road, Baiyan Technology Garden, strefa rozwoju technologicznego, Hefei City, prowincja Anhui, Chiny